300 Kelimelik Seo Uyumlu Makale | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

300 Kelimelik Seo Uyumlu Makale

Ana Sayfa / Blog / 300 Kelimelik Seo Uyumlu Makale

300 Kelimelik Seo Uyumlu Makale

300 Kelimelik Seo Uyumlu Makale

Web sitenizin organik anlamda daha fazla kullanıcıya ulaşmanızı sağlayan içerikler genel olarak seo uyumlu makale olarak adlandırılır. Seo uyumlu makaleler, sitenizin amacı ve hedeflenen anahtar kelimeye göre yazılır. Örnek olarak rekabetin yüksek olduğu ve sektörünüz adına can alıcı bir başlık en az 500 kelimeden oluşmalıdır. 300 kelimelik seo uyumlu makaleise orta düzeydeki rekabette sizlerin işini görecektir. Seo uyumlu makaleler için 300 kelime en az limit olarak karşımıza çıkmaktadır yani uzunluk açısından bunun altında kaldıysanız içerikleriniz arama motorları tarafından alt sıralarda gösterilecektir.


300 kelimelik seo uyumlu makale yazılırken dikkat edilmesi gereken birçok husus bulunmaktadır. Normal bir makalede anahtar kelime yoğunluğu %1 ile %3 arasında olmalıdır yani 300 kelimelik bir içerik en az 3 anahtar kelimeyi kapsamalıdır. Eğer alt başlıkta da anahtar kelimeyi kullanırsanız, 3 tane anahtar kelime sizlere yeterli olacaktır. 300 kelimelik seo uyumlu içerik en az 3 paragraftan oluşmalıdır ve her paragrafta anahtar kelime homojen olarak geçmelidir. Peki, neden makaleyi paragraflara ayırmalıyız? Bu sorunun cevabı aslında sadece seo için değil yazıyı okuyanlar içinde hayati derecede öneme sahiptir. Paragraflar halinde yazılan içerikler okunabilirlik düzeyi açısından okuyucuların gözüne hoş gelir yani özetle yazı kullanıcıya oku beni der.

300 Kelimelik Seo Uyumlu Makalenin Avantajları

İçerikleri oluştururken sitenizin birçok alanda yazıya ihtiyaç duyacağınızı fark edeceksiniz. Elbette ki her makalenin belli bir ücreti olacaktır, sizlerde bütçenizi kontrol ederek bir karar vermelisiniz. 300 kelimelik seo uyumlu makale fiyatı diğerlerine yani 500 ve 1000 kelimelik içeriklere göre daha uygundur. Sürekli olarak makale yazdırmak istiyorsanız, en az limit olan 300 kelimelik içerikler sizler için daha avantajlıdır. Arama motorları elbette ki yazıların kelime sayısına dikkat etmektedir yani uzun bir seo makalesi ile minimum düzeyde hazırlanan bir seo makalesi aynı verimi vermeyecektir.
Seo uyumlu makale konusunda yıllardır hizmetler sunan firmamız bu alanda yaşamış olduğunuz soru işaretlerini artık tamamen ortadan kaldıracaktır. Sizlerin 300 kelime mi yoksa 500 kelime mi yazdırayım karmaşasını ortadan kaldırmak adına anahtar kelime çalışması yapıp, sonuçları sizlere sunacağız. Yüksek aranma hacmi olan anahtar kelimelerle ilgili artık 500 kelimelik mi yoksa 1000 kelimelik mi yazdırmak istiyorsunuz, bu karar tamamen sizlere aittir. Bizleri arayarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

 

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.