Seo Uyumlu Makale Yazılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ? | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Seo Uyumlu Makale Yazılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Ana Sayfa / Blog / Seo Uyumlu Makale Yazılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Seo Uyumlu Makale Yazılırken Nelere Dikkat Edilmelidir ?

Seo Uyumlu Makale Yazarken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İnternet üzerinde yer alan web sitenizin arama motorlarında kalıcı bir şekilde üst sıralarda olması seo uyumlu makalelerle mümkündür. Seo uyumlu makaleler Google arama motoru optimizasyonu sistemine göre yazılan içeriklerdir. Sitemize yüklediğimiz yazılar bizler açısından güzel olabilir ancak önemli olan yazının Google açısından nasıl karşılandığıdır. Eğer yazınız seo uyumlu ise arama motorlarında sizlere öncelik tanınacak ve kolaylıkla rakiplerinize fark atabileceksiniz. Seo uyumlu makale yazarken nelere dikkat edilmelidir? Arama motorları optimizasyonu ve diğer ek seo programları birçok hususta makaleyi incelemektedir. Makalenin hem içerik hem de biçim yönünden kusursuz olması aranan ilk şarttır. Yani sadece anahtar kelimeyi birkaç kez geçirerek seo uyumlu makale yazmak mümkün değildir.


Seo uyumlu makaleler profesyonel yazarlar tarafından üretilir, bu alanda hizmet sunan firmamızda birbirinden deneyimli yazarlara sahiptir. Seo uyumlu makale yazarken nelere dikkat edilmelidir? Şimdi maddeler halinde bunları sizlerle paylaşalım;

  • Seo uyumlu makale için öncelikle en doğru başlıkları seçmelisiniz ve yazıyı kusursuz bir şekilde ele almalısınız. Aynı siteye aynı başlıklarda seo uyumlu makaleler yükleyemezsiniz.
  • Seo uyumlu makale en az 300 kelime olmalıdır ve en az 3 paragrafa ayrılmalıdır.
  • Her paragrafta ve kullanacağınız alt başlıklardan anahtar kelimeyi en az bir kere kullanmalısınız.
  • Anahtar kelimeler kalın bolt halinde yazılmalı ve siteye girerken değiştirilmeden odak anahtar kelime olarak girilmelidir.
  • Makalelerin düz bir metin olmaması adına maddeleme ve alt başlık kullanımına dikkat etmelisiniz. Ancak bu konuda abartıya kaçmamalısınız, maddeleme 4 ile 10 arasında olabilir.
  • Son olarak ise makalenin akışa uygun olup olmadığı, kelime hatalarının yapılıp yapılmadığı kontrol etmelisiniz.

Seo Uyumlu Makalede Yer Alan Bazı Ayrıntılar

Yukarıda seo uyumlu makale yazarken nelere dikkat etmemiz gerektiğinden bahsettik. Alt başlıklarda anahtar kelime kullanımı hayati derecede önemlidir ancak bizim alt başlığımızda seo uyumlu makale yazarken nelere dikkat edilmelidir? Yazmıyor çünkü bazı hususlarda makale kurallarından daha çok içeriğin kalitesine dikkat etmeliyiz. Anahtar kelime öbeğimiz oldukça uzun olduğundan bu içeriğimizde alt başlıkta anahtar kelime kullanmadık. Sonuç olarak yazımızın görüntü ve estetik açısından durumu da kullanıcılar açısından önemlidir.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.