Özgün Makale Hazırlama | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Özgün Makale Hazırlama

Ana Sayfa / Blog / Özgün Makale Hazırlama

Özgün Makale Hazırlama

Özgün Makale Hazırlama

Web sitelerinin sürekli olarak trafik çekmesi ve arama motorlarında kalıcı olarak üst sıralarda yer alması özgün makaleler sayesinde mümkün olabilir. Elbette ki sadece seo uyumlu özgün makaleler yazarak arama motorlarında kısa sürede 1. Sırada olamazsınız. Sitenizin her açıdan kusursuz ve gerekli seo desteğinin olması gerekmektedir. İşte bunların tamamı var ise özgün makaleler sizleri zirveye taşıyacaktır. Özgün makale hazırlama konusunda firmamız yılların getirmiş olduğu tecrübeyi kullanmaktadır. Alanlarında bir numara olan yani kısaca işinin ehli olan yazarlarımız sayesinde istediğiniz tüm anahtar kelime bazında Google da üst sıralarda yer alabilirsiniz.
Özgün makale hazırlama sürecinde dikkat edilmesi gereken ilk husus yazıların kopya olmamasıdır. Yani sitenizde paylaşacağınız yazı hiçbir platformda daha önce yayımlanmamış olmalıdır. Yayımlanmış yazı üzerinden birkaç değişiklik yaparak da bir sonuç elde etmeniz mümkün değildir. Özgün yazı tamamen yazarın bilgi ve birikimi doğrultusunda yeniden oluşturulmalıdır. Firmamız bunun dışında yer alan daha birçok konuya dikkat ederek makaleleri tasarlamaktadır. Özgün makale hazırlanırken dikkat edilmesi gereken diğer hususları şu şekilde listeleyebiliriz;

  • Makalenin giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden oluşması yani okuyucu ne okuduğunu net bir şekilde anlamalıdır.
  • Makale uzunluğunun belirlenmesi, uzun cümleler ve uzun paragrafların kullanılmaması.
  • Her paragraf içerisinde anahtar kelimenin ek almadan bir kez geçmesi
  • Alt başlık ve maddeleme ile yazıların biçim yönünden kusursuz olması.
  • Yazıların akıcı ve dil bilgisi kuralları doğrultusunda ele alınması
  • H1, H2 ve H3 başlıklarının kullanılması
  • Yazının görsel ve videolarla desteklenmesi

Özgün Makale Hazırlama Süreci

Seo uyumlu makale konusunda yıllardır birçok web sitenin ihtiyacını karşılayan firmamız sizlere her zaman destek olacaktır. Özgün makale hazırlama işi profesyonellik istemektedir yani amatör olarak sadece düz yazı yazar gibi içerik oluşturmak bizlere bir fayda getirmeyecektir. Firmamız anahtar kelime planlanmasından tutunda makalelerin sitelere yüklenmesine kadar sizlere hizmet sunmaya devam edecektir. Sektörünüzdeki rakiplerinizin durumu analiz edilerek çalışmalara geçilir ve ardından en doğru başlıklarla içerikler oluşturulur. Google da kalıcı olmak istiyorsanız bu alanda deneyimli olan bizlere ulaşmanızı tavsiye ederiz. Bizleri arayın sizler için en doğru en iyi içerikleri oluşturalım.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.