Özgün Makale Nedir ? | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Özgün Makale Nedir ?

Ana Sayfa / Blog / Özgün Makale Nedir ?

Özgün Makale Nedir ?

Özgün Makale Nedir?

İnternet üzerinde yer alan sitelerin ve sosyal medya hesaplarının sürekli olarak kullanıcı kazanmasının en önemli kaynağı özgün makaleler olmuştur. Özgün makale nediröncelikle şunu açıklayabiliriz, daha önce hiçbir sitede ya da platformda yayınlanmamış olan ve yazarların tamamen yeteneklerine bağlı olarak oluşturduğu yazılardır. Yani farklı kaynaklardan araştırma yapılarak bulunan içeriklerin yazarların elinde hayat bulduğu makalelerdir. Yazarlar kendi tarz ve yöntemlerine göre bilgi edindikleri konular hakkında özgün içerikler oluşturabilir ve sizlerin arama motorlarında sıralamasını yükseltebilir.


Özgün makale nedir, şimdi bu soruyu örnek üzerinden açıklayalım ve kafanızdaki tüm soru işareti rafa kalksın. Günümüzde çevremizde yer alan birçok yapı vardır, binalardan tutunda ofislere kadar… Bu yapıların tamamı mimarlar tarafından kendi düşünce ve hayal güçleri doğrultusunda tasarlanmıştır. Ancak bu yapı oluşturulurken kullanılan tüm malzemeler neredeyse aynıdır, tuğlasından tutunda camına kadar yani aynı ham madde ile yapılmaktadır. Her mimar kendine has üslubu ile ele almış ve ortaya harika eserler çıkarmıştır. Özgün içerikte de mantık aynıdır, kaynak olarak ele aldığımız bilgiler herkes tarafından bulunur ancak ortaya farkı çıkartacak şey yazardır. Özgün makale sizlere bu yönden avantajlar katacak ve sizleri herkesten benzersiz yapacaktır.

Özgün Makale Nedir? Nasıl Yazılır?

 
Özgün makaleler bu alanda deneyimli olan ve işini profesyonelce yapan yazarlar tarafından kaleme alınır. Arama motorları yani Seo bu hususta bizlere bazı konularda uyarmaktadır. İçeriklerinizin kopya olursa siteniz zamanla spamlanabilir hatta arama motorlarındaki sıralamanız düşebilir. Bu uyarılardan sadece bazılarıdır. Özgün makale nedir işte tam olarak sitenizin Google tarafından değer görmesidir. Özgün makale konusunda firmamız uzman yazarlara sahiptir, içeriklerimiz profesyonel olarak özgün bir şekilde oluşturulmaktadır. Özgün makale yazma konusunda ilerlediğimiz yöntemler şu şekildedir;

  • Özgün makale başlığının belirlenmesi
  • Makale başlığı ile ilgili geniş bir literatür çalışmasının yapılması
  • Rakiplerinizin incelenmesi
  • Makalenin özgün ve seo kurallarına uygun bir şekilde yazılması
  • Makalenin özgünlük testinden geçmesi
  • Son olarak ise özgün makalenin sitenizde yayımlanması

Firmamız profesyonel olarak web sitenizin içerik yönetimini sağlayacaktır, arama motorlarında rakiplerinizi geçerek bu sayede marka değeriniz zamanla daha da artırabilirsiniz. Özgün makale hizmeti konusunda merak ettiklerinizi bizzat bizleri arayarak iletebilirsiniz.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.