Özgün İçerik Oluşturma | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Özgün İçerik Oluşturma

Ana Sayfa / Blog / Özgün İçerik Oluşturma

Özgün İçerik Oluşturma

Özgün İçerik Oluşturma

Özgün içerikler web sitelerinin Google’da kalıcı olarak zirvede kalmasını sağlayan yazılardır. Özgün içerikler kopya gibi etmenlerden uzaklaşılarak oluşturulur. Özgün içerik oluşturma, sadece bir içeriği 10 dakika okuyarak aklınızda kalanların yazılması değildir, içeriğin farklı kaynaklardan araştırılarak akıcı bir şekilde seo kuralları doğrultusunda oluşturulmasıdır. Eğer web siteniz özgün içeriklerden oluşmuyor ise Google tarafından sitenizin ve yazılarınızın belli bir değeri yoktur. Zamanla sitenizin spamlanmasına kadar gidecek sonuçlara da yol açabilir.


Özgün içerik oluşturma konusunda profesyonel olarak çalışan ve birçok web sitenin bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayan firmamız yılların getirmiş olduğu deneyimi kullanarak çalışmaktadır. Uzman yazarlarımızın öncelikle konuları detaylı bir şekilde araştırması ve ardından akıcı bir şekilde yazıları oluşturması ile bu süreç tamamlanmaktadır. Elbette ki yazıların sadece özgün olması sizleri arama motorlarında üst sıralara taşımayacaktır. Özgün içeriklerin seo açısından da kusursuz olması ve birçok seo kurallarının da yazıya entegre edilmesi gerekmektedir. Firmamız bu konuda profesyonel olarak çalışarak içerik yönetimini kusursuz bir şekilde tamamlamaktadır.

Özgün içerik oluşturma Sürecinde Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Özgün içerikleri bizzat sizler yazmıyor ise bu alanda deneyimli ve yıllardır hizmet sunan firmalarla iletişime geçmeniz gerekmektedir. Bu firmalar arasında yer alan bizler özgün içerik oluşturma konusunda birçok detaya dikkat etmekteyiz. Şimdi maddeler halinde özgün içerikte neler olmalıdır? Bu sorunun yanıtını verelim,

  • Özgün içeriklerde aranan ilk şart yazıların tamamen yazar tarafından hiçbir etki kalınmadan yazılmasıdır. Yani başka sitelerde yer alan yazılar kopyalanarak içeriklere kesinlikle eklenmemelidir.
  • İçeriklerin başlıkları yazı içerisinde kelime oranına göre tekrar etmelidir.
  • Özgün içerik belli paragraflar halinde yazılmalı ve paragraf uzunluğu maksimum 120 kelime olmalıdır.
  • Her paragrafta anahtar kelimenin homojen olarak geçmesi sağlanmalıdır.
  • Cümleler anlaşır ve akıcı olmalıdır. Uzun cümlelerden kesinlikle kaçınmalısınız, örnek olarak 20 kelime ve üzeri bir cümlenin uzun olduğunu söyleyebiliriz. Tabi ki uzun cümle kurmadan olmaz ancak metnin ancak %25’i uzun olabilir.
  • Özgün içerik giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden oluşmalıdır.

Web siteleriniz için özgün içerik oluşturma konusunda hizmetler sunan firmamız bu alandaki bütün sıkıntılarınızı bitirecektir. Hizmetlerimizden yararlanmak için ise bizleri aramanız yeterlidir.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.