Özgün Makale Ne İşe Yarar? | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Özgün Makale Ne İşe Yarar?

Ana Sayfa / Blog / Özgün Makale Ne İşe Yarar?

Özgün Makale Ne İşe Yarar?

Özgün Makale Ne İşe Yarar?

Özgün makaleler daha önce hiçbir platformda yayımlanmamış olan ve benzerinin hiçbir mecrada bulunmadığı içeriklerdir. Web siteniz varsa ve bu alanda rakipleriniz ile rekabet ediyorsanız, özgün içerikler sizlere her zaman avantaj sunacaktır. Özgün makale ne işe yarar, Web sitenizin seo puanını olumlu etkiler, arama motorlarında sitenizin kalıcı olarak üst sıralarda yer almasını sağlar, daha fazla gelir elde etmenizi ve sitenizin marka değerini artırmada sizler yardımcı olur. Aslında siteler arasında farkındalık yaratan en önemli hususta içeriklerden geçmektedir. İçeriklerin hem seo kurallarına uygun olması hem kaliteli ve son olarak özgün bir şekilde kaleme alınması büyük farkı yaratmaktadır.
Arama motorlarında kalıcı bir şekilde üst sıralarda olmayı hedefliyorsanız, organik yöntem olan özgün içeriklerle bu hedefinizi kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Google paralı reklam hizmeti olan Google Ads gibi platformlara tonlarca para ödemek yerine daha düşük miktarlara iyi yerlere gelebilirsiniz. Özgün makale ne işe yarar dediğimizde özetle bunları söyleyebiliriz. Firmamız sizlere özgün içerikler konusunda her zaman destek olacaktır. Bizler sadece içeriklerin özgün olmasına değil aynı zamanda seo odaklı olmasına da dikkat etmekteyiz. Sitenizin rakiplerine fark atması adına bizler elimizden gelen tüm çalışmaları uzman yazarlarımızla birlikte yapacağız.

Özgün Makale Ne İşe Yarar? Faydaları Nelerdir?

Sadece özgün içerik olarak geçilmemesi gereken bir husustur, bizzat örneklerle bir makalenin özgün olmasının ne kadar fark yarattığını sizlere sunacağız. Deneme çalışmasında herhangi bir sitede yer alan bir makaleyi aynen kopyalayalım ya da makalede ufak değişiklikler yaparak kendi sitemizde paylaşalım. Yazı indekslendikten sonra arama motorlarında aradığımızda yazımızı sıralamada göremeyeceksiniz ya da 8 9 gibi sayfalarda karşılaşacaksınız. Herkesten kaçabilir ancak Google’dan asla bu durum kaçmaz. Özgün makale ne işe yarar ve faydaları neler şimdi maddeler halinde bunlara bakalım;

  • Google gözünde güvenilir bir web sitesi olursunuz
  • Alan adı ve sitenizin marka değeri artar
  • Yüksek rekabetin olduğu anahtar kelimelerle yarışabilirsiniz
  • Siteniz indeks konusunda hızlanır ve 1 saat içerisinde bile yazılarınız kullanıcılara açılır
  • Sitenizin gelir düzeyi artar ve herkes tarafından tercih edilen bir değer olursunuz.

Seo uyumlu makaleler konusunda firmamız özgünlüğe çok önem vermektedir, yazarlarımızdan gelen tüm içerikler özgünlük testinden geçer ve sizlere son hali ile sunulur. Özgün makale konusunda bizlerden destek almak istiyorsanız, iletişim bilgilerinden bizlere ulaşabilirsiniz.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.