Seo Uyumlu Makalenin Nasıl Yazıldığını Merak Ediyorsanız Yazımızı Okuyun | 0216 499 74 30 | Makaleci

Profesyonel Makalecilerimiz ile Dünyanın İçeriğini Üretiyoruz.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Ana Sayfa / Blog / Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Seo uyumlu makaleler web sitenizi arama motorlarında üst sıralara taşıyan içerikler olarak karşımıza çıkmaktadır. Belli bir başlık altında yazılan seo uyumlu makaleler uzmanlık isteyen ve dikkat edilmesi gereken yönünün fazlaca olduğu yazılardır. Seo uyumlu makale nasıl yazılır? Daha önce hiç makale yazma deneyiminiz yok ise biraz araştırma yapmalı ve daha sonra işin seosuna odaklanmalısınız. Yazım kuralları, anlatım bozuklukları, içeriğin özgün olması gibi hususları bir kenara bırakarak seo uyumlu makale yazımını anlatacağız. Bu hususlar zaten bütün içerikler için gerekir.
Seo uyumlu makale nasıl yazılır? Şimdi adımlarla nasıl yazıldığını görelim;

  1. İlk olarak makale başlığı belirlenir ve kaç kelime yazacağımıza karar veririz.
  2. Ardından genel bir taslak oluşturulur ve alt başlıklar belirlenir.
  3. Alt başlık içinde anahtar kelimenin geçmesine önem vermeyiz, örnek olarak şuan okuduğunuz makale gibi.
  4. Daha sonra ise makale belli paragraflara bölünerek yazılır, paragraflarda en fazla 120 kelime kullanmalısınız ve her paragrafta anahtar kelime 1 kez geçmelidir.
  5. Cümleleri oluştururken sade, öz ve anlaşılır olmasına dikkat etmeli, çok uzun cümlelerden kaçınmalısınız. Uzun cümle derken 20 kelime ve üzerini kast etmekteyiz, kuracağınız cümlelerden 4 tanesinden sadece 1 tanesi uzun olabilir. Yaklaşık olarak metnin %25’ine izin verilir.
  6. Makale ek olarak giriş, gelişme ve sonuç bölümlerinden oluşmalıdır. Kullanıcılar yazıları okurken siteyi erken terk ediyorsa akıcılığı düşük olan bir metin yazmış olabilirsiniz.

Seo Uyumlu Makale Nasıl Yazılır? Hangi Firmalar Bu Hizmeti Sağlar?

Seo uyumlu makale yazmak yukarıdaki bilgilere bakarak sizlere zor gelebilir, evet aslında zor bir hizmettir. Hem yazıyı içerik hem de biçim yönünden dikkatle yazmak uzmanlık istemektedir. Seo uyumlu makale nasıl yazılır? Sorusunu cevapladık şimdi bu hizmeti nasıl alabileceğiniz üzerinde duralım. Makale konusunda yıllardır hizmet sunduğumuz ve milyonlara yakın iş teslim ettiğimiz dijital ortamda titiz bir şekilde çalışmaktayız. Firmamız alanında uzman yazarları sayesinde sizleri her zaman arama motorlarında üst sıralara taşıyacaktır. Sizlerde rakiplerinize fark atarak arama motorlarında zirveye ulaşmak istiyorsanız, seo uyumlu makale hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

DİJİTAL DÜNYADAN TÜM İHTİYAÇLARINIZ İÇİN BURADAYIZ

Firmamıza Ait Diğer Markalarımız


Bize Anında Ulaşabilirsiniz

WhatsApp üzerinden merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz.